Dom
Tutaj jesteś

Jakie dekoracje z drewna do domu warto zakupić?

19 listopada 2020 Dom


Dekoracje z drewna do domu posiadają wiele zalet. Są one produkowane z naturalnych materiałów, co z pewnością usatysfakcjonuje zwolenników ekologicznych rozwiązań. Dodatkowym atutem jest fakt, że uchodzą one za ponadczasowe, a więc nie trzeba obawiać się, że szybko wyjdą z mody. To zakup na lata, dzięki czemu możemy mieć pewność, że mądrze zainwestowaliśmy gotówkę. Zastanawiasz się, jakie ozdoby warto jest wziąć pod uwagę? Zapoznaj się z poniższymi propozycjami!

Kwietnik w kształcie roweru

Drewniany kwietnik w kształcie roweru możemy umieścić w okolicy drzwi wejściowych, na tarasie, czy też w ogrodzie. Z pewnością będzie on prezentować się niezwykle efektownie, a więc nikt nie przejdzie obok obojętnie. Kolejną zaletą jest niska cena zakupu – nie musimy więc posiadać ogromnego budżetu. Oczywiście opisywany produkt możemy również umieścić w przedpokoju, jeśli tylko posiadamy wyodrębnioną przestrzeń o sporym metrażu.

Nie masz ręki do kwiatów? Nic nie szkodzi! W takim kwietniku możesz umieścić również sztuczne rośliny, które będą prezentować się zupełnie jak żywe. Niewątpliwym atutem jest fakt, że nie generują one żadnych obowiązków. Wystarczy jedynie raz na jakiś czas oczyszczać je z kurzu.

Dekoracyjna skrzynia na zabawki

Poszukujesz dekoracji, które będą nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne? Jeśli tak, to drewniana skrzynia na zabawki z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dzięki niej utrzymanie należytego porządku w pokoju dzieci nie będzie żadnym wyzwaniem. Solidny kufer przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie, a więc nie trzeba martwić się o pojawienie przedwczesnych śladów użytkowania.

Skrzynię wykonaną z drewna możemy oczywiście wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją w sypialni. Można przechowywać w niej pościel, czy też akcesoria zimowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, a więc nie warto się ograniczać.

Tacki w formie drewnianych pieńków

Taca, która na pierwszy rzut oka przypomina drewniany pień fantastycznie będzie prezentować się w wnętrzach industrialnych, ale nie tylko. Z pewnością sprawdzi się ona w przypadku, gdy mamy do dyspozycji duży stół. Drewniany dodatek warto jest wyeksponować, tak aby znajdował się w samym centrum uwagi.

Na opisywanej tacy możemy umieścić np. wazon z kwiatami lub lampę. Wszystko zależy od tego, jaki element chcemy wyeksponować. Dobrze jest postawić na pień dość ciężki, który nie będzie zmieniać swojego położenia podczas normalnej eksploatacji. Możemy również pomyśleć o jego przytwierdzeniu na stałe.

Redakcja krolestwolazienek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

osoba z uprawnieniami elektrycznymi G2