Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Zestaw prysznicowy podtynkowy – sekret nowoczesnej aranżacji łazienki!

30 kwietnia 2021 prysznic

Projektanci prześcigają się w pomysłach aranżacji łazienek. Obecnie jest to pomieszczenie, które cieszy oko estetyką i przynosi chwile odprężenia. Jednym z nowoczesnych pomysłów w projektach łazienek jest zamontowanie zestawu prysznicowego podtynkowego.

Zestaw prysznicowy podtynkowy – zalety baterii z termostatem

Firma Corsan w swojej ofercie na armaturę podtynkową przygotowała zestawy z baterią mieszakową oraz termostatyczną. Właściwe zamontowanie armatury z termostatem, to same plusy dla użytkownika. Pokrętło do ustawienia temperatury wody posiada blokadę przy  38 stopniach. Jest to niezwykle ważne, gdy z baterii korzystają osoby starsze lub małoletnie, znacznie zmniejsza się ryzyko poparzeń. W sytuacji wybrania wyższej temperatury wody należy świadomie zwolnić blokadę i ustawić żądane ciepło wody.

Zasady pielęgnacji

Wariant zestawu prysznicowego podtynkowego termostatycznego występuje w wykończeniu chrom i czarnym matowym. Do pielęgnacji armatury nie używa się środków drażniących, czy rysujących gąbek. Systematyczna pielęgnacja delikatnymi środkami czystości pozwoli cieszyć się długo wybraną armaturą. Wypustki znajdujące się na powierzchni talerza deszczownicy i słuchawki służą do usuwania na bieżąco kamienia, który pozostawia woda w elementach zestawu.

Zestaw prysznicowy podtynkowy Konekto – urok designu

Seria Konekt z firmy Corsan to produkt dla osób ceniących sobie nietuzinkowe rozwiązania. Nowoczesne wykończenia sprawdzą się w każdej aranżacji, ponieważ obok koloru szarego, czarnego występuje też kolor biały. Elementy w białym wykończeniu pojawiają się w propozycjach aranżacji łazienek. Bateria mechaniczna w zestawie Konekt pozwala na zmianę temperatury wody, a niewielka praktyczna półeczka zmieści płyn pod prysznic. Omawiany zestaw prysznicowy podtynkowy posiada słuchawkę z większą średnicą, która sprawdzi się wśród osób z dłuższymi włosami.

Zestawy prysznicowe podtynkowe Corsan – czy tylko do nowoczesnych aranżacji?

Elementy armatury zamontowane na powierzchni płytek ceramicznych, nadają estetyki aranżowanej przestrzeni. Strefa prysznica staje się elementem wyróżnionym w łazience. Firma Corsan w swojej ofercie posiada zestawy prysznicowe podtynkowe, które sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Kształty masywne, kwadratowe wpiszą się nie tylko w styl industrialny. Z kolei opływowe wzory harmonijnie połączą się z klasycznymi kompozycjami. Warto bawić się stylami w aranżacjach, aby stworzyć oryginalne połączenia, a łazienka stała się miejscem komfortu.

folia aluminiowa

Redakcja krolestwolazienek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

osoba z uprawnieniami elektrycznymi G2
półkolonie dla dzieci
meble kuchenne w Warszawie

Jesteś zainteresowany reklamą?

meble kuchenne w Warszawie