Dom
Tutaj jesteś

W jakie gadżety do łazienki warto zainwestować?

13 listopada 2020 Dom


Akcesoria łazienkowe wcale nie muszą być nudne i przewidywalne. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu ciekawych produktów, które znacząco podnoszą komfort codziennego życia. Niektóre z nich kosztują tylko kilka złotych, a więc nie stanowią zbyt dużego obciążenia finansowego. Zastanawiasz się, w co warto jest zainwestować? Sprawdź poniższe gadżety do łazienki – być może przypadną Ci one do gustu!

Fartuch do golenia

Z pewnością niejeden mężczyzna musi podcinać swój idealny zarost raz na kilka dni. Nierzadko proces ten zajmuje kilka minut, jednak sprzątanie włosków, które osadziły się na zlewie, meblach i podłodze trwa o wiele dłużej. Jak sobie z tym poradzić? Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być fartuch do golenia, który kosztuje jedynie kilkanaście złotych! Jego stosowanie jest niezwykle proste – z jednej strony posiada on wejście na głowę, a z drugiej dwie przyssawki na szybę.

Podczas podcinania brody włoski będą trafiać wyłącznie na powierzchnię fartucha. Po skończonym zabiegu wystarczy jedynie go oczyścić (najlepiej pod wodą), a następnie złożyć. Opisywane akcesorium nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca, a więc możemy schować je w każdej szufladzie, czy też szafce.

Dozowniki pasty do zębów

Dozowanie pasty do zębów bywa problematyczne, szczególnie jeśli dopiero otworzyliśmy nową tubkę lub znajduje się ona na wykończeniu. Świetną opcją wydaje się być dozownik, z którego mogą korzystać nawet najmłodsi. Wyróżniamy modele zasilane bateriami, a także manualne. Wybór to kwestia indywidualna – wszystko zależy od tego, jakiego poziomu wygody oczekujemy.

Wiele osób uważa, że lepszą opcją są dozowniki manualne, ponieważ cechują się wyższą niezawodnością. Dodatkowym atutem jest fakt, ze nie musimy inwestować w baterie. Nie trzeba również obawiać się, że urządzenie odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie.

Woreczki do prania

Wśród gadżetów do łazienki można znaleźć także praktyczne woreczki do prania odzieży, czy też butów. Kosztują one niewiele, jednak mogą uchronić zawartość bębna przez zniszczeniem. To również doskonała opcja, jeśli chcemy przedłużyć żywotność sprzętu.

W woreczkach warto jest prać szczególnie niewielkie elementy, czyli np. bieliznę, skarpetki, czy też dziecięce ubrania. Zmniejszają one ryzyko ich „zaginięcia” w praniu. Nie musimy obawiać się, że odzież będzie zalegać w konstrukcji pralki, co mogłoby doprowadzić do jej awarii. Ponadto do woreczka warto jest włożyć buty, czy też inne produkty, które mogłyby ulec niepożądanym odkształceniom.

Redakcja krolestwolazienek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

osoba z uprawnieniami elektrycznymi G2