Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Kapsułki do prania czy proszek? Co jest lepsze?

28 września 2022 kapsułki do prania

Jeśli czystość Twojego prania budzi wątpliwości, to z pewnością należy zmienić środek do prania, którego dotychczas używasz. Jeśli stosujesz płyn do płukania i proszek, to może czas wykorzystać nowocześniejsze produkty, takie jak kapsułki do prania. Ich wyjątkowa formuła kapsułek z dodatkiem naturalnego mydła oraz przepięknych nut zapachowych sprawi, że wszystkie ubrania będą nadzwyczajnie czyste i pachnące. Jak korzystać z kapsułek do prania i które z nich warto kupić?

Sposób użycia kapsułek do prania

Sposób użycie jest niezwykle prosty. Pamiętaj, aby nie rozcinać ani nie rozrywać kapsułek. W pralkach automatycznych z ładowaniem od frontu w pierwszej kolejności należy umieścić kapsułkę, a dopiero na nią ułożyć ubrania ubranie. W pralkach ładowanych od góry postępuj odwrotnie, czyli najpierw włóż pranie, a następnie kapsułkę.

Nie stosuj kapsułek do prania ręcznego ani wstępnego, ponieważ potrzebują one czasu, żeby rozpuścić swoją otoczkę. Kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny przechowuj w oryginalnym opakowaniu z   w suchym miejscu. Dzięki temu nie tylko zachowasz świeżość produktu, ale także ochronisz go przed wilgocią, której w łazience lub pralni nie brakuje.

Dlaczego warto zdecydować się na kapsułki do prania?

Stosowanie zwykłych płynów oraz proszków do prania pozostawia często resztki detergentów na ubraniach albo wewnątrz pralki – na uszczelkach czy nawet w komorach na detergenty. Zauważ, że kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych oraz alergenów zapachowych.

Żelowa formuła kapsułki do prania w przeciwieństwie do proszków, samoistnie rozpuszcza się w pralce przy bardzo niskich temperaturach wody. Nie pozostawia żadnych śladów ani przebarwień na tkaninach. Ubrania zawsze będą ładnie pachniały, nawet jeśli rozwiesisz pranie w zamkniętym pomieszczeniu. Przy stosowaniu kapsułek do prania Twoja pralka zawsze będzie czysta, bez pozostałości środków chemicznych w dozownikach. Postaw na właściwe i odpowiednie środki do prania swoich ubrań.

Zalety kapsułek do prania

Innowacyjna formuła kapsułek do prania Ludwik Ekologiczny została stworzona w trosce o naturalne środowisko. Kapsułki zawierają sprawdzone mydło naturalne, a  ubrania wyprane z ich użyciem  są bezpieczne dla skóry,  . Jest to idealny wybór dla Twojej rodziny i środowiska naturalnego. Z kapsułkami Ludwik Ekologiczny zadbasz o planetę oraz swoich bliskich.

Zwróć także uwagę, że stosowanie kapsułek pozwala też na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Jedna kapsułka wystarczy na jeden pełny wsad pralki. Uniwersalna formuła kapsułek do prania zastąpi z powodzeniem inne środki piorące, które często nie są w stanie poradzić sobie z mocniejszymi zabrudzeniami. 

folia aluminiowa

Redakcja krolestwolazienek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

osoba z uprawnieniami elektrycznymi G2
półkolonie dla dzieci
meble kuchenne w Warszawie

Jesteś zainteresowany reklamą?

meble kuchenne w Warszawie