Wanny z hydromasażem – relaks w różnej cenie

Każdy z nas marzy o relaksie i wypoczynku w swej łazience. Czasem po ciężkim dniu w pracy jedyne, o czym myślimy, to wejście do wanny na relaksacyjną kąpiel. Bez wątpienia na wyjątkowe warunki do kąpieli możemy liczyć dzięki wannie z hydromasażem. W ostatnim czasie coraz więcej producentów proponuje nam tego typu rozwiązania. Co jest niezwykle istotne, ceny takich modeli sukcesywnie maleją. Już teraz możemy zakupić dla siebie najprostszy za mniej niż 2 tysiące złotych. Oczywiście są również i znacznie droższe wanny z hydromasażem, które kosztują nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Postaramy się przedstawić najciekawsze modele z różnych półek cenowych.

Wanna z hydromasażem Emo

Zaczynamy od jednej z najtańszych wanien na rynku. Jest to produkt marki OPP, który kupimy za mniej niż 2 tysiące złotych. Taka wanna z hydromasażem stanowi wersję, dzięki której łazienkę tanim kosztem zamienimy w domowe spa. Model ten został wyposażony w 10 dysz, dzięki czemu możemy liczyć na skuteczną hydroterapię i masaż relaksacyjny. Jest to wanna z wysokiej jakości akrylu, dzięki czemu odporna będzie na uszkodzenia, zabrudzenia i przebarwienia. Wanna ta posiada przy tym nowoczesne wzornictwo, w wyniku czego sprawdzi się w różnych stylach aranżacyjnych. Jej pojemność wynosi 200 litrów. Posiada czujnik poziomu wody. Wymiary modelu Emo to 145 x 95 cm. Z kolei jej głębokość to 40 cm. Moc maksymalna to 552 W. Sprzedawana jest w wersji prawej oraz lewej.

Wanna z hydromasażem MAMRY

Kolejnym produktem poniżej 2 tysięcy złotych jest wanna z hydromasażem MAMRY. Jest to wanna marki FALLA o wymiarach 150 cm x 100 cm x 42 cm, której całkowita pojemność wynosi 190 litrów. Również i w tym wypadku model ten został zaopatrzony w 10 dysz wodnych. Zaopatrzona została w pompę wodną o mocy 550 W oraz sterowanie elektroniczne. Także i tutaj mamy do czynienia z wysokiej jakości akrylem chroniącym powierzchnię wanny przez zabrudzeniami i uszkodzeniami. Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, tutaj również dostępny jest jedynie masaż wodny. MAMRY sprzedawana jest w wersji prawej i lewej.

Wanna z hydromasażem ROSSY

To kolejna ciekawa propozycja w cenie poniżej 2 tysięcy złotych. Egzemplarz ten pochodzi od marki SANIFORM. Ta asymetryczna wanna świetnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience. Mamy tutaj do czynienia z 12 dyszami wodnymi, w tym 4 mikrodyszami przeznaczonymi do masażu pleców oraz dwiema zapewniającymi relaks stóp. Ponadto, specjalnie dla większego komfortu użytkowania model ten wyposażony został w napowietrzenie systemu wodnego. Jej wymiary to 95 cm x 150 cm x 45 cm. Całkowita pojemność wynosi 170 litrów. Wanna posiada reduktor powietrza, pompę wodną o maksymalnej mocy 750 W, sterowanie elektroniczne. Również jest to biały, akrylowy model.

Wanna z hydromasażem CAPRI

Przechodzimy do trochę droższych produktów. Powyżej 2 tysięcy złotych czeka na nas wanna z hydromasażem CAPRI. Jest to produkt marki Sanifor. Jej wymiary to 160 cm x 70 cm x 45 cm, a całkowita pojemność wynosi 160 litrów. Poprzednio wymieniane modele posiadały kształt owalny. Tutaj mamy do czynienia z wersją prostokątną. Zwiększona cena związana jest z faktem, iż producent oferuje nam tutaj 10 dysz wodnych oraz 10 dysz powietrznych. Dzięki temu możemy na co dzień korzystać z masażu wodno-powietrznego. Moc pompy wodnej wynosi 750 W, natomiast pompy powietrznej 500 W. To także model akrylowy o zwiększonej odporności.

Wanna z hydromasażem KASKADA

Jest to o wiele większy model w cenie dwukrotnie wyższej niż najtańsza wanna w naszym zestawieniu. Posiada on wymiary 150 x 150 cm. Jego wysokość to 46 cm. Przekłada się to na 290 litrów pojemności. Dodatkowo możemy zakupić specjalny panel przedni, który zwiększa przepustowość wanny do 350 litrów na minutę! To bardzo dobry model dla dwóch osób. Mamy tutaj do czynienia z systemem masażu wodnego, składającego się z 10 dysz: 4 dużych i 6 małych. Symetryczna wanna z nowoczesnym systemem hydromasażu pozwala nam na wyjątkowy komfort i relaks we dwoje. Natężenie i system pracy dysz można z łatwością ustawić dzięki elektronicznemu sterowaniu. Również i ten produkt wykonano z wysokiej jakości akrylu. Producent FALLA daje nam aż 25 lat gwarancji na odbarwienia powłoki akrylowej. W zestawie otrzymujemy między innymi światłoterapię oraz dwa zagłówki dla zwiększonego komfortu.

Wanna z hydromasażem SILESIA

Ten sam producent przygotował dla nas także model SILESIA. Jest to wanna o wymiarach 170 cm x 75 cm x 42 cm. Jej pojemność całkowita wynosi 190 litrów. Mamy tutaj styczność z modelem prostokątnym, który również wyposażony został w 10 dysz wodnych: 4 duże, 6 małych. Pompa o mocy 900 W gwarantuje wydajny i skuteczny masaż wodny. Dodatkowo wanna posiada dwa zagłówki zwiększające komfort podczas kąpieli. Otrzymujemy tutaj możliwość dokupienia panelu bocznego lub przedniego dla optymalnego dostosowania wanny do aktualnych potrzeb. Także i tutaj otrzymujemy 25 lat gwarancji na odbarwienia powłoki akrylowej.

Wanna z hydromasażem MARIKA LUX

W cenie poniżej 4 tysięcy złotych dostępna jest dla nas Wanna z hydromasażem MARIKA LUX. Jest to produkt marki KERRA o nietypowych wymiarach 170 cm x 120 cm x 58 cm. W wyniku tego będzie niezwykle obszerna dla jednej osoby lub może zostać nawet wykorzystana przez dwoje użytkowników. Jej pojemność to aż 480 litrów. Posiada kształt prostokątny. Zapewnia nam wodno-powietrzny system hydromasażu. Na uwagę zasługuje fakt, iż posiada ona aż 14 dysz wodnych i 12 dysz powietrznych. Pompa wodna gwarantuje moc 750 W, natomiast powietrzna 250 W. Na wyposażeniu otrzymujemy chromoterapię, radio, ozonowanie, zagłówek, baterię mieszaczową oraz drenaż.

Wanna z hydromasażem i oświetleniem – MONACO

Przechodzimy teraz do produktów z górnej, lecz jeszcze nie najwyższej półki. Monaco to elegancka, biała wanna z 14 dyszami do masażu. Wrażenie od razu zrobić może na nas oświetlenie podwodne. Jej futurystyczny design sprawi, że będzie wyjątkowo prezentować się w łazience czy pokoju kąpielowym. Produkt marki Beliani posiada wymiary 145 x 210 x 56 cm. Za masaż odpowiada kombinacja 6 dużych dysz wodnych JetStream oraz 8 małych dysz powietrza umieszczonych w dnie. Ta wanna z hydromasażem posiada takie funkcje, jak zintegrowany podgrzewacz, komputerowy panel sterowania, syfon przelewowo-odpływowy, wiele opcji masażu, czujnik poziomu wody, wielofunkcyjny prysznic. To wyjątkowy produkt z przeznaczeniem dla pary.

Wanna CL-3132 prostokątna

Na podobnym pułapie cenowym znajduje się wanna marki Aquaholm. Pochodzi ona z najnowszej serii Futura Prestige. Jej nowoczesna prosta forma pozwala wkomponować ją do różnego typu łazienek. Posiada wymiary 150 x 75 x 59 cm. Uwagę tutaj również zwraca podświetlany panel sterowania, system oświetlenia. Model ten oferuje nam zarówno masaż wodny, jak i powietrzny. Model ten zaopatrzony jest w 3 duże i 3 małe dysze wodne umieszczone w ścianie wanny, jak i 10 dysz powietrznych. Jest to wanna akrylowa ze szkłem Glass Protect, które jest bardziej odporne na zbrudzenia i zacieki. Możemy tutaj liczyć także na system samoosuszania dysz wodnych, dezynfekcję ozonową, radio FM, dysze wodne typu LED, oświetlenie w ścianie wanny, chromoterapię, wbudowany głośnik zewnętrzny, powłokę antypoślizgową Pro Safe System, wygodny zagłówek przykręcony do wanny.

Wanna C-3088 narożna

Ten sam producent ma w swej ofercie kolejną wannę, która robi bardzo dobre wrażenie. Ten model z kolei pochodzi z serii Futura Avant. Jego wymiary to 150 x 150 x 59 cm. Wanna wyposażona została między innymi w masaż powietrzny water effect składający się z 10 ledowych dysz do masażu powietrznego w dnie wanny. Sama pompa powietrza posiada moc 350W. Do tego dochodzi 10 wodnych dysz rozlokowanych w ścianie wanny. Możemy tutaj liczyć na napowietrzany strumień wody, system samoosuszania dysz wodnych, regulator siły masażu wodnego, dezynfekcję ozonową, radio FM, oświetlenie w ścianie wanny, chromoterapię, światła LED w ścianie zewnętrznej wewnątrz wanny, wbudowany głośnik zewnętrzny, powłokę antypoślizgową Pro Safe System.

Milano Victory Spa

Na koniec przechodzimy do modeli, za które trzeba zapłacić co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Pierwszym z nich jest Milano Victory Spa. Ta wanna z hydromasażem posiada wymiary 190 x 125 x 70 cm. Jest to model o wyszukanym kształcie, oryginalnej formie. Ta kompozytowa wanna ze szklanymi bokami od razu zwraca uwagę interesującym designem. Jej szklane boki wykonane zostały z hartowanego szkła z powłoką Clear Shield. Model ten posiada między innymi 8 superpłaskich mini dysz na plecy, gdzie również istnieje możliwość ustawienia kierunku strumienia. Jest ona dostępna w trzech wariantach. Przykładowo system 3 Combi Massage oferuje funkcję masażu wodnego i powietrznego. Maxi Masage to dodatkowo chromoterapia, przepływowy podgrzewacz wody. Producent oferuje nam tutaj zarówno podstawową wersję, jak i mnóstwo dodatków, dzięki którym zwiększy się funkcjonalność całej konstrukcji.

Wanna narożna z hydromasażem Salamander

Mamy tutaj do czynienia z wanną o wymiarach 150 x 150 x 60 cm. Wanna narożna z hydromasażem Salamander to model, który zaopatrzony został w system aż 36 dysz. Jej system hydromasażu SS4 składa się z 14 niezależnych dysz wodno-powietrznych znajdujących się na bokach wanny. Są one obsługiwane przez 2 pompy wodne o mocy 1200 W. Ponadto masaż wspomagany jest przez 22 dysze powietrzne zamontowane w dnie wanny i zasilane dmuchawą o mocy 750 W. Producent w tym wypadku zdecydował się na zastosowanie tłumików szumu. Dzięki temu możemy cieszyć się ciszą podczas masażu. Mamy okazję sterować tutaj hydromasażem za pomocą panelu pneumatycznego. Za dopłatą możemy zamówić sobie tutaj między innymi podgrzewacz wody z funkcją utrzymania temperatury kąpieli, oświetlenie podwodne, ozonowanie wody, chromoterapię. To produkt z górnej półki, który będzie idealny dla dwóch osób uwielbiających komfort i relaks w wolnej chwili.

Zaprezentowaliśmy oczywiście tylko kilka z wielu wanien z hydromasażem. W ofercie niektórych producentów bez trudu znajdziemy egzemplarze za 20, 30, 40, a nawet 50 tysięcy złotych!

Może Ci się także spodobać...