Gadżety zza oceanu przydatne w łazience

Trendy popularne w Stanach Zjednoczonych bardzo szybko zyskują zwolenników w Europie. Nie powinno zatem dziwić to, że jest to zauważalne również w wystroju wnętrz. W jaki sposób urządzić pokój kąpielowy, by wyglądał jak ten rodem z USA? Przedstawiamy gadżety zza oceanu przydatne w łazience.

Gadżety zza oceanu przybliżają do przyrody

Amerykanie hołdują temu, by w miejscu, gdzie biorą kąpiel, było dużo miejsca. Dlatego wszystkie te ogromne przestrzenie zaaranżowane są przede wszystkim tak, aby można było w nich zrelaksować się po ciężkim dniu. Gadżety zza oceanu, które warto wziąć pod uwagę, to zatem przede wszystkim akcesoria inspirowane naturą. Wszystkie dodatki przypominające naturalne rośliny sprawiają, że w trakcie kąpieli poczujemy się niczym pośrodku dzikiej puszczy. Temu wszystkiemu towarzyszyć powinna odpowiednia gra świateł. Przepięknie prezentują się pomieszczenia, w których dominującym kolorem lamp i żarówek LED jest błękit. Barwa ta sprawia, że można maksymalnie zrelaksować się i oddać błogiemu lenistwu. Przesiadywanie wówczas w wannie wypełnionej ciepłą wodą jest nagrodą po ciężkim dniu pełnym obowiązków.

Gadżety zza oceanu nawiązują do naturalnych materiałów

Mieszkańcy metropolii pełnych stali, szkła i betonu cenią sobie wszystko to, co bliskie przyrodzie. Daje im to możliwość nabrania energii i odzyskania wewnętrznej równowagi. Dlatego właśnie w łazienkach często spotyka się dodatki, które przynajmniej imitują drewno lub naturalny kamień. Wielu jednak decyduje się na to, by nie stosować półśrodków. Dlatego właśnie sięga się w trakcie urządzania wnętrza po granity, kwarce i inne tego rodzaju kamienie. Często korzysta się również z drewnianych elementów wykończeniowych. Prym wiodą te stworzone z użyciem drewna wiśniowego. Są one odpowiednio ciepłe i nadają wnętrzu przytulności.

Na ścianach królują naturalne barwy

Wspomnieliśmy już o tym, że Amerykanie lubują się w naturalnych materiałach wykończeniowych. Lubią przy tym również wszystkie barwy, które przywodzą na myśl występujące w przyrodzie rośliny. Dlatego właśnie kafelki powinny być utrzymane w ciepłej kolorystyce. Elementy te mogą zatem swoim kolorem przywodzić na myśl drewno. Niektórzy mogą pokusić się nawet o to, aby zamiast ceramiki do pokrycia ścian użyć naturalnych materiałów wykończeniowych. Na rynku dostępne są takie gatunki drewna, które odznaczają się dużą odpornością na wilgoć. Kiedy zostaną odpowiednio zabezpieczone przeznaczonym do tego lakierem, będą służyć długie lata.

Muzyka w łazience? Czemu nie!

Niektórzy pragną tego, by niezależnie od miejsca pobytu być w stałym kontakcie z rodziną i współpracownikami. Istnieją rozwiązania pomagające w dokonaniu tego. Są to zestawy głośnomówiące zaprojektowane z myślą o montażu pod prysznicem. Niejednokrotnie widuje się nawet takie zestawy prysznicowe, które zaprojektowane są właśnie po to, aby służyły do odbierania rozmów telefonicznych. Ważniejsze jest jednak, żeby w czasie kąpieli możliwe było relaksowanie się przy dźwiękach ulubionej muzyki. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że połączenie elektronicznych gadżetów z wodą może przynieść złe skutki. Na szczęście jest na to sposób. To zestawy audio zaprojektowane z myślą, by emitowały muzykę pod prysznicem lub w trakcie pobytu w wannie. Są one dzisiaj bardzo modne w wielu amerykańskich domach. Dlatego właśnie, chcąc urządzić łazienkę w stylu amerykańskim, nie można o nich zapomnieć. Dają szansę na to, by połączyć głośniki ze smartfonem i każdym innym, dowolnie wybranym, nośnikiem plików muzycznych.

Wygląda na to, że urządzenie łazienki w stylu amerykańskim nie jest trudne. Można osiągnąć znakomity efekt, korzystając z naszych rad. Wtedy pomieszczenie pełne rozwiązań rodem zza oceanu będzie sprzyjało naszym estetycznym wymogom.

Taśmy LED

polecane
niedostępny
  • Producent: LED line 
  • Długość: -
polecane
od 55 zł
  • Producent: LED line 
  • Długość: 100 cm
polecane
od 59 97
  • Producent: -
  • Długość: 500 cm
polecane
niedostępny
  • Producent: LED line 
  • Długość: -

Kolumny głośnikowe

polecane
niedostępny
  • Producent: Monacor 
polecane
niedostępny
  • Producent: Monacor 

Może Ci się także spodobać...